Marcin Groć: zespół z Polic to faworyt do wygrania całej ligi


– Zespół z Polic to faworyt do wygrania całej ligi w tym roku, więc każdy nasz błąd zamieniał na punkt. Zabrakło twardej i konsekwentnej gry – mówi po przegranym meczu z SMS Police trener SKF Politechnika Poznańska, Marcin Groć. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Nie ma co ukrywać, że to był słaby mecz w naszym wykonaniu. Graliśmy trochę na śpiąco, co spowodowało spadek koncentracji, a co za tym idzie błędy w grze własnej.  Zespół z Polic  to faworyt do wygrania całej ligi w tym roku, więc każdy nasz błąd zamieniał na punkt. Zabrakło twardej i konsekwentnej gry. Szkoda, bo na własnym parkiecie pokazaliśmy pazur i charakter. Nie ukrywam, że jechaliśmy do Polic walczyć jak równy z równym. Ale to już taki sport… Wyciągamy wnioski, zakładamy buty i walczymy dalej. Najważniejsza część sezonu dopiero przed nami  – mówił po przegranym meczu na wyjeździe z SMS Police trener SKF Politechnika Poznańska, Marcin Groć. Poznanianki czeka teraz mecz z Energą Akademia Pomorska Czarni Słupsk, który zostanie rozegrany 24 lutego w CS Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo w Poznaniu.

SMS Police – SKF Politechnika Poznańska 3:0 (25:18, 26:24, 25:17)

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Natomiast oficjalnym przewoźnikiem klubu jest FOX Travel. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz