Marcin Groć odchodzi z SKF Politechnika Poznańska | Nasz Głos Poznański

Marcin Groć odchodzi z SKF Politechnika Poznańska


Drugoligowe siatkarki SKF Politechnika Poznańska zakończyły sezon na piątym miejscu, a zarząd klubu podjął pierwsze decyzje kadrowe. Dotychczasowy szkoleniowiec Marcin Groć rozstał się z klubem, a w sezonie 2018/2019 zespół poprowadzi trener Damian Gapik. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Sztab szkoleniowy zespołu SKF Politechnika Poznańska, który w sezonie 2018/2019 będzie występował w rozgrywkach II ligi będzie się składał z następujących osób. Pierwszym trenerem będzie Damian Gapik, a za przygotowanie fizyczne będzie odpowiadał Maciej Rzanny. Natomiast Artur Bąk będzie klubowym statystykiem i wspomoże sztab szkoleniowy. W związku z powołaniem sztabu szkoleniowego na sezon 2018/2019 zarząd klubu pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla trenera Marcina Grocia za cały wkład włożony w prowadzenie zespołu seniorek w sezonie 2017/2018 – mówi Michał Sułkowski z zarządu klubu SKF KS Poznań.

Klasyfikacja końcowa II ligi kobiet 2017/2018:
1. KS Spójnia Stargard	
2. WTS KDBS Bank Włocławek	
---------------------------------------------
3. UKŻPS COCCODRILLO Kościan	
4. UKS ZSMS Poznań	
5. SKF Politechnika Poznańska	
6. Akademia Piłki Siatkowej Rumia	
7. E.Leclerc MKS Truso Elbląg	
8. Energa Akademia Pomorska Czarni Słupsk	
9. Enea PTPS II Piła	
10.SMS Police

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Natomiast oficjalnym przewoźnikiem klubu jest FOX Travel. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Tomasz Woźniak, fot. archiwum NGP

Dodaj komentarz