Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka w kinie Helios!


Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka! W niedzielę 11 lutego o godzinie 10:30 w poznańskim kinie Helios zaprezentowany zostanie nowy zestaw bajek: W salonie piękności, Lodowe rzeźby, Wielkie małżeństwo, Publiczne przeprosiny i Utracony skarb. 

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Atrakcje w holu kina:

  • animacje oraz tematyczne malowanie twarzy z animatorem Kinimodo
  • stanowisko kolorowanek dla dzieci i rodziców
  • stanowisko do zabawy piaskiem kinetycznym
  • kącik plastyczny i mozaiki do układania
  • trening z nowoczesnych technologii zapewni Salon iSpot

Uśmiechy uwieczni profesjonalny fotograf z AB Foto.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja – zestaw bajek lub film [60-70 min.]

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia na Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka. Konkurs trwał do 9 lutego, do godz. 11.30.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 25 lutego o godzinie 10:30! Będziemy mieli kolejne zaproszenia. Szukajcie na naszym portalu.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

*promocja ważna do wyczerpania zapasów

 

Dodaj komentarz