Mamy bilety na sobotni mecz Warty z Lechem


Mamy dobrą informację informację dla kibiców wybierających się na sobotni mecz derbowy Warty Poznań z Lechem Poznań: mamy 5 podwójnych wejściówek. Zdobędą je te osoby, które jako pierwsze napiszą maila na adres kontakt@naszglospoznanski.pl wpisując w tytule maila  Warta – Lech. Prosimy o podanie imion i nazwisk osób, które chcą skorzystać  z tych biletów oraz numerów ich pesel.

Warta - Lech

Więcej o meczu czytaj tutaj.

1. Bilety
Mecz sparingowy z Lechem Poznań został zgłoszony jako impreza masowa, co generuje dodatkowe koszty organizacyjne. W związku z tym na ten mecz Warta wprowadziła  bilety w symbolicznej cenie 5 zł.

2. Sprzedaż biletów
Bilety będzie można zakupić w czwartek oraz w piątek w Punkcie Sprzedaży przy Drodze Dębińskiej 12 w Poznaniu w godzinach:

– do południa 9:00-10:30
– po południu 15:00-18:00

3. Dzień meczowy
Od 8:00 do 11:00 w sobotę 19 kwietnia będziemy prowadzić sprzedaż w kasach od strony Drogi Dębińskiej. Początek meczu o godzinie 10:00.

4. Darmowy wstęp
Za darmo na mecz Warty z Lechem wchodzą kobiety, dzieci do 18. roku życia oraz osoby powyżej 65. roku życia. Do darmowego wstępu na mecz są również upoważnieni posiadacze karnetów na Rundę Wiosenną 2014.

Dodaj komentarz