Lech – Cracovia już w niedzielę


Kolejny mecz na Stadionie Poznań już 1 września! W ramach 7. kolejki PKO Ekstraklasy Lech zmierzy się przy Bułgarskiej z Cracovią. Emocji z pewnością nie zabraknie, szczególnie ze względu na przyjaźń, która łączy kibiców obu zespołów. Nie może Cię zabraknąć!

Na trybunach śpiew, na boisku walka

W niedzielę, 1 września, po trzech tygodniach przerwy lechici powrócą na Stadion Poznań. O godzinie 17:30 w ramach 7. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się z Cracovią. Spotkania tych drużyn nie stronią od emocji, nie tylko na boisku! Na trybunach niesie się bowiem wspólny śpiew fanów obu ekip, które darzą się przyjaźnią. Na murawie nie brakuje jednak efektownych starć i walki. Krakowianie nie mają dobrych wspomnień z poprzednich wizyt w stolicy Wielkopolski. Po raz ostatni wygrali tutaj ponad… dziesięć lat temu. Wierzymy, że ze wsparciem dwunastego zawodnika niebiesko-białym łatwiej będzie podtrzymać tę dobrą passę!

Wakacje przy Bułgarskiej

Przy Bułgarskiej w grupie kibicuje się taniej! Na mecze, które Kolejorz rozegra w okresie wakacyjnym, uruchamiamy specjalną promocję biletową. Przy zakupie powyżej trzech biletów w jednej transakcji cena każdego z nich zmniejszy się o 10%! Wspieranie lechitów w grupie ulubionych znajomych to świetny pomysł na piątkowy wieczór, a do tego zakupy w grupie się opłacają – zapraszajcie znajomych i widzimy się przy Bułgarskiej!

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz