„Botoks” w ramach cyklu Kultura Dostępna


15 marca widzowie zobaczą w kinie Helios kontrowersyjny „Botoks” Patryka Vegi opowiadający o polskiej służbie zdrowia. Seans odbywa się w ramach cyklu Kultura Dostępna. Mamy dla Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia do wyboru na godz. 13 lub 18.

 

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

W 2018 roku seanse będą się odbywać tradycyjnie, o godzinie 18:00 oraz (w wybranych kinach) także o 13:00!

15 marca widzowie zobaczą kontrowersyjny „Botoks” Patryka Vegi opowiadający o polskiej służbie zdrowia.

Botoks 13:00 i 18:00
Od lat: 15, czas trwania: 137 min.

Reżyseria: Patryk Vega. Obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke

Opis filmu: „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru.

Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 18:00, a wyjątkowo od tej edycji również o godzinie 13:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety kosztują tylko 10 zł.

W 9. edycji projektu Kultura Dostępna w Kinach zaprezentowane zostaną jeszcze:
15 marca – Botoks
22 marca – Najlepszy
29 marca – Reakcja Łańcuchowa
05 kwietnia – Cicha noc
12 kwietnia – Dzikie róże
19 kwietnia – Pewnego razu w listopadzie
26 kwietnia – Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie.

Mielismy dla Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia do wyboru na godz. 13 lub 18. Konkurs trwał do 14 marca, do godz. 14. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Dodaj komentarz