Nabór do Lech Poznań Football Academy


Od początku września ruszyły nabory do Lech Poznań Football Academy. W tej szkółce mogą trenować zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia nie są tylko dla dzieci z Poznania. Odbywają się one aż w 60 ośrodkach treningowych na terenie całej Polski.

Lech Poznań Fotball Academy posiada wykwalifikowany sztab szkoleniowy. Oprócz wykwalifikowanych trenerów mają wielką pasję w tym, co robią. Ta mieszanka zapewnia odpowiedni rozwój młodego piłkarza pod wieloma aspektami szkoleniowymi. Trenowanie w LPFA jest świetnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu, rozwijając przy tym swoje zdolności piłkarskie już od małego. Dzieci na treningach również poznają zasady fair play, ale przede wszystkim przybliżane są wartości, a także historia wielkiego wielkopolskiego klubu, jakim jest Lech Poznań.

Poznańska akademia stanowi podstawę piramidy szkolenia jednego z największych klubów w Polsce. Szkółka jest pierwszym etapem piłkarskiego rozwoju i stanowi etap „preselekcji”. Najlepsi zawodnicy z LPFA z czasem trafiają do Akademii Lecha Poznań, gdzie pod okiem równie doświadczonych trenerów wdrażają się w coraz to lepszy poziom piłkarski. Spod skrzydeł ALP wyfrunęły na wielkie wody piłkarskiego świata takie perły jak Karol Linetty, Jan Bednarek, Dawid Kownacki czy Tomasz Kędziora.

Misją LPFA jest budowanie idealnego środowiska dla rozwoju dziecka poprzez zabawę oraz przyjaźń. Podstawowym celem jest wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Trenerzy podczas treningów nie ograniczają się do schematyczności. Prowadzą oni wartościowe i interesujące treningi, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia Lecha Poznań oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

W Lech Poznań Fotball Academy najważniejsze jest to, aby w tym wieku dzieci dobrze się bawiły. Kluczem jest to aby podopieczni kojarzyli sport z zabawą. Dlatego też podstawą naszych treningów, szczególnie dla najmłodszych zawodników, są tematy przewodnie z popularnych bajek oraz motywy dobrze znanych dzieciom w danym wieku.

Jak można się skontaktować z LPFA, by zapisać dziecko? Można skontaktować się poprzez infolinie 732 922 922, która jest aktywna w godzinach 9-16. Można również skorzystać z formularza zapisowego. Więcej informacji dla zainteresowanych pod adresem www.lpfa.pl.

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz