Lokal usługowy – dobra inwestycja w przyszłość


Wygodna lokalizacja, spokojna okolica, duże, rozwijające się osiedle – to tylko nieliczne aspekty, na które zwracają uwagę najemcy lokali usługowych. Wiele osób myśląc o własnej firmie i analizując rynek pod kątem kupna przestrzeni usługowej, decyduje się na te, które dobrze rokują. Często więc wybór pada na nowopowstające osiedla. Dobrym przykładem są Nowe Ogrody.

Lokal_usługowy_dobra_inwestycja_w_przyszłość_1 Lokal_usługowy_dobra_inwestycja_w_przyszłość_2

Inwestycja dewelopera Proxin Ogrody realizowana jest na poznańskich Ogrodach od 2013 roku. Do tej pory zakończono budowę I etapu, do użytku oddano 73 mieszkania i 7 lokali handlowo-usługowych. Drugi etap zakłada wzniesienie pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, gdzie planowanych jest wybudowanie kolejnych 86 mieszkań i oddanie ich nowym najemcom pod koniec IV kwartału 2016 roku.  Aktualnie trwają również intensywne przygotowania do sprzedaży III etapu, którego budowa ruszy w pierwszym kwartale 2016 r.  Pozostałe etapy są w trakcie projektowania. W ramach całej inwestycji przewidziano osiem budynków, w których zostanie zaaranżowanych około 650 lokali. Oznacza to, że w przeciągu kilku lat osiedle Nowe Ogrody wzbogaci się o ponad 1 000 mieszkańców. Takie liczby zachęcają wielu inwestorów do kupna lokalu usługowego.

 Decydującym atutem lokali usługowych w naszej inwestycji jest dobra lokalizacja, projekt rozwoju osiedla i stale przybywający nowi mieszkańcy – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki  Proxin Ogrody.

Nowe Ogrody stanowią interesujące miejsce w Poznaniu do nabycia zarówno mieszkania, jak i lokalu na założenie własnej firmy. Z jednej strony uwagę przyciąga lokalizacja, a więc bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, bowiem w niedalekim otoczeniu znajdują się basen, klub fitness, korty tenisowe, a także ogród botaniczny i jezioro Rusałka. Z drugiej zaś stale rozwijające się osiedle, stanowi dobre zaplecze dla usługodawców ze względu na mieszkańców, czyli potencjalnych klientów.

Do tej pory zaufali nam już lekarze. Mieszkańcy mogą korzystać z usług m.in. ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej, a to niewątpliwe udogodnienie – zaznacza Marlena Zapalska.

 Obecnie w sprzedaży zostały jeszcze cztery lokale usługowe o powierzchni od 41 do 113 mkw. Ich cena to 6 650 zł za mkw. Jeden z nich został wykończony pod klucz, inne dwa są w stanie deweloperskim i można je nabyć z 10% rabatem.

Sylwia Lester

Dodaj komentarz