List otwarty Bartłomieja Farjaszewskiego, właściciela Warty Poznań S.A.


Jednocześnie nie zapominamy o rozwijaniu podstawowej kwestii, jaką jest szkolenie piłkarskiej młodzieży. W tym celu chcemy współpracować i tworzyć ścieżki rozwoju dla młodych zawodników, którzy trenują dziś w Warcie Poznań S.A. i Klubie Sportowym Warta Poznań. Będziemy też starali się zachęcić działające już szkółki z Poznania i okolic do funkcjonowania pod szyldem Warty Poznań. Przy zachowaniu swoich autonomicznych struktur, mogłyby one czerpać korzyści ze współpracy z pierwszoligowym Klubem, jakim jest Warta Poznań S.A. Mam tu na myśli jakość i ciągłość programu szkolenia oraz plan rozwoju, którego ważnym punktem jest debiut zawodnika w pierwszym zespole Warty Poznań.

Klub zasługuje na to, by być zdrowym organizmem, którego finansowanie nie jest uzależnione od jednej tylko osoby. Dlatego szukamy podmiotów gotowych wesprzeć nasz Klub. Celem jest znalezienie 100 sponsorów – tych mniejszych i większych. Naszym partnerom oferujemy konkretne świadczenia i wartości marketingowe. Dodam tylko, że ekwiwalent reklamowy publikacji na temat Warty Poznań S.A. to blisko 4 miliony zł miesięcznie.

Wiele naszych działań i planów jest uzależnionych od utrzymania się w I lidze i uzyskania licencji na grę w niej. Pozostanie na tym poziomie ligowym gwarantuje nam środki finansowe ze sprzedaży praw TV. Chcemy te pieniądze przeznaczyć na funkcjonowanie i dalszy rozwój klubu.

Pragnę, aby Warta Poznań S.A. była klubem otwartym i transparentnym, zawsze z determinacją realizującym ambitny cel sportowy i organizacyjny. Do realizacji tych zadań potrzebne jest wsparcie i zaangażowanie wielu osób. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, propozycje i głosy.

Kibice, przyjaciele Warty Poznań, Rodzice! Wsparcie każdego z Was jest dla nas ważne. Wiem, że bez niego nie będzie możliwe osiągnięcie tak wysokiej jakości, jaką chciałbym, żeby nasz Klub reprezentował.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz