List otwarty Bartłomieja Farjaszewskiego, właściciela Warty Poznań S.A.


Wielkim atutem Warty Poznań w jej 107-letniej historii była wielosekcyjność Klubu. Ten cel chcielibyśmy realizować w ramach spółki Warta Poznań S.A oraz powołanej w tym celu naszej Fundacji. Będzie się ona zajmowała szkoleniem dzieci i młodzieży z zachowaniem najwyższych standardów Warty Poznań S.A. Ogłosimy oficjalny nabór i stworzymy atrakcyjną ofertę szkoleniową dla dzieci, które obecnie uczęszczają na treningi w innych szkółkach.

Chciałbym, aby pod herbem Warty Poznań możliwość rozwoju miały inne sekcje, takie jak np. hokej na lodzie, koszykówka , siatkówka czy np. piłka ręczna. Jako autonomiczne podmioty prawne, ale skupione pod jednym szyldem, wspierające się nawzajem i budujące wspólną wartość. Fantastyczna informacja jest taka, że miasto Poznań wybuduje przy Drodze Dębińskiej halę sportową z widownią na ponad 2 tys. miejsc. To obiekt, z którego będzie korzystało wiele zespołów. Fajnie byłoby, gdyby zawodniczki i zawodnicy choćby kilku drużyn nosili zielono-białe barwy Warty Poznań.

Ponadto naszym celem jest stworzenie w najbliższym czasie drużyny piłki nożnej kobiet, sekcji e-sportu oraz amp futbolu. To wspaniałe inicjatywy, które widzę w naszych strukturach.

Jesteśmy również otwarci na nowe, ciekawe pomysły pro-sportowe z naszego miasta. Widzę dla nich miejsce pod wspólnym herbem Warty Poznań. Chcemy, żeby reprezentowały one wysoką jakość, były tworzone w oparciu o jasne i przejrzyste zasady, które reprezentuje Warta Poznań S.A.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz