List otwarty Bartłomieja Farjaszewskiego, właściciela Warty Poznań S.A.


Nie przespaliśmy zimy: wzmocniliśmy się sportowo i organizacyjnie. W klubie jest nowy dyrektor sportowy Dawid Frąckowiak, nowy rzecznik prasowy, Piotr Leśniowski. Do sztabu szkoleniowego dołączył trener bramkarzy, Dominik Kubiak.

Zrobiliśmy projekt oświetlenia stadionu, zakupiliśmy niezbędny sprzęt do odnowy biologicznej, podpisaliśmy liczne umowy o współpracy i pierwsze umowy ze sponsorami. Wykonujemy prace związane z utrzymaniem głównego boiska i boiskach treningowych – wszystko to w jakości, w jakiej te zabiegi nie były prowadzone od lat. Otworzyliśmy sklep z gadżetami klubowymi.

Cieszymy się z tego, że stadion, na którym gramy, ma właściciela i jest nim miasto Poznań, reprezentowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że władze miasta troszczą się o nasz Klub. Wierzymy w to, że wkrótce będziecie świadkami wielu zmian w kwestii infrastruktury. Zaczynamy od budowy oświetlenia boiska i pierwsze efekty powinny być widoczne w najbliższych miesiącach. Dążymy do tego, aby obiekt przy Drodze Dębińskiej 12 nie tylko spełniał wymogi licencyjne dla klubu piłkarskiej 1. Ligi, ale by był on również wizytówką miasta, tak jak inne , sąsiadujące z nami obiekty sportowe.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz