Leśna Polana otwiera sezon piknikowy!


Sezon na imprezy plenerowe już trwa w najlepsze. Bardzo popularne są rodzinne pikniki. Jeden z najlepszych w ostatnich tygodniach zorganizował deweloper Linea, na terenie Leśnej Polany w Dopiewcu.  

Czy deweloperzy dbają o integrację mieszkańców (1)

Mimo, iż piknik odbył się już po majówce, bo 14 maja, to zgromadził mnóstwo osób, w tym przede wszystkim mieszkańców z obu osiedli dewelopera tj. z Dąbrówki oraz Leśnej Polany w Dopiewcu wraz z przyjaciółmi i rodzinami. Dopisała nie tylko frekwencja, ale również pogoda, co w przypadku takiej zabawy na świeżym powietrzu jest wyjątkowo ważne. Organizator pikniku pozytywnie zaskoczył ilością atrakcji.

Na Leśnej Polanie w Dopiewcu wciąż coś się działo. Wśród zaplanowanych wydarzeń były animacje dla najmłodszych, którzy mogli rozwijać swoje talenty: konkurs plastyczny, tworzenie ramki rodzinnej i biżuterii ekologicznej, a także skręcanie balonów. Niemal wszystkie zajęcia odbywały się w ciągłym ruchu, co ma dodatkowe znaczenie. Coraz częściej odciągnąć dziecko od komputera lub smartfona, to spore wyzwanie. Na pikniku rodzinnym nie było z tym najmniejszego problemu. Dzieci w różnym wieku chętnie korzystały z przejażdżki konną bryczką, wspinały się w mini-parku linowym, grały w piłkę, puszczały bańki mydlane i je goniły… Wymieniać można by długo.

Oczywiście taka impreza nie może odbyć się bez muzyki, ogniska z kiełbaskami i zimnym piwem z beczki, co firma Linea oczywiście zapewniła. Na koniec imprezy zagrał też Przemek Śledź-Śledziuh z zespołem. Pamiątką będą liczne zdjęcia, rodziny chętnie korzystały z możliwości sesji fotograficznej.

Rodziny z dziećmi dobrze się bawiły, a organizatorzy czuli satysfakcję.

Trochę martwiliśmy się, czy wszystko wypali ze względu na pogodę, która wiosną często jest kapryśna. Biorąc pod uwagę opinie mieszkańców i ich gości, możemy ocenić piknik tylko pozytywnie. Takie wydarzenia z całą pewnością integrują mieszkańców, do których również się zaliczam – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea.

Piknik 14 maja to nie jedyna akcja, jaką zaplanowała Linea. Już 4 i 5 czerwca, w godzinach 10-16, kolejna okazja, żeby zjawić się na osiedlach Leśna Polana i Osada Leśna oraz samemu zobaczyć, jak żyje się w Dopiewcu. Deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych na drzwi otwarte od 10-16 oraz rodzinny spacer po Lesie Zakrzewskim, znajdującym się w pobliżu.
Patrycja Haremska

Dodaj komentarz