Legendarne „Metro” w Poznaniu


Legendarny polski musical „Metro” w reżyserii Janusza Józefowicza z muzyką Janusza Stokłosy będzie można zobaczyć w hali Arena w Poznaniu 6 października o godz. 17.00 i 20.30. Patronat objął Nasz Głos Poznański. Uwaga, ostatnia okazja na zdobycie biletu na godz.20:30 w specjalnej cenie minus 11 zł z kodem metro05 tylko do 03.10. Szczegóły na www.edmaart.pl!

 

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem
a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

1 komentarz

  1. Kama pisze:

    Poproszę bilety na METRO💛💙💜

Dodaj komentarz