Lech – Zagłębie 1:1. Pełen emocji mecz zakończony podziałem punktów


Lech Poznań zremisował ze Zagłębiem Lubin 1:1 (0:0). Jedynego gola dla Kolejorza zdobył Kamil Jóźwiak. Podział punktów nie zadowala żadnej z drużyn w kontekście rywalizacji o europejskie puchary.

Po tym jak Lechia Gdańsk zdobyła Puchar Polski, czwarte miejsce w tabeli gwarantuje udział w europejskich pucharach. O te rozgrywki walczy 5 zespołów, w tym Lech Poznań (trzy pierwsze zespoły w tabeli mają to już zapewnione). Rywalizacja o końcową pozycję w grupie mistrzowskiej zapowiada się pasjonująco!

Przed dzisiejszym spotkaniem trener Dariusz Żuraw musiał dokonać dwóch roszad w obronie. Pauzującego za żółte kartki Rafafa Janickiego i poobijanego po poprzednim meczu Thomasa Rogne, zastąpili Nikola Vujadinović oraz Dimitris Goutas, który ostatnio w pierwszej drużynie zagrał w listopadzie, w rezerwach zaś nieco ponad miesiąc temu. Braki kadrowe dotknęły także zawodników ofensywnych. Szkoleniowiec poznaniaków nie miał żadnego napastnika do dyspozycji w kadrze, dlatego postanowił posadzić na ławce rezerwowych Krzysztofa Kołodzieja z rezerw.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz