Lech – Śląsk: ostatni mecz roku


W piątek, 7 grudnia o godzinie 20:30 rozpocznie się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie Kolejorza rozgrywane przy Bułgarskiej. Rywalem będzie Śląsk Wrocław, z którym Lech ma dobry bilans domowych starć. Podczas meczu nie zabraknie również akcentów rocznicowych. Klub – podobnie jak wcześniej – wspólnie z kibicami chce obchodzić 100-lecie wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Z okazji 100 lecia Powstania Wielkopolskiego bilety dla Lechitów od 10 zł!

Uczestnicy programu LECHICI wejściówki na ostatnie w roku kalendarzowym spotkanie Kolejorza przy Bułgarskiej kupią już za 10 złotych! Warunek jest jeden: należy mieć co najmniej rangę Młodzika. Nalezy jednak pamiętać, że wejściówki w niższej cenie dla Lechitów nie będą dostępne w kasach stadionowych w dni meczowe – bilet należy zakupić wcześniej w punkcie lub przez internet albo aplikacje mobilną.

Przygotowano również niespodziankę dla posiadaczy karnetów. Na każdego z nich w systemie biletowym oczekiwać będzie voucher zniżkowy -100% („100-lecie Powstania”), który można wykorzystać przy zaproszeniu na mecz znajomego, który także jest uczestnikiem programu LECHICI.

Do akcji Kolejorza upamiętniającej Powstanie Wielkopolskie dołączyło również Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Każdy posiadacz biletu wstępu na mecz ze Śląskiem może skorzystać z zaproszenia do muzeum. Za okazaniem wejściówki na stadion, do Odwachu wejdzie za symboliczną cenę 2zł.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz