Lech Poznań – Śląsk Wrocław już w piątek


Kolejny mecz na Stadionie Poznań już 9 sierpnia! W 4. kolejce PKO Ekstraklasy Lech podejmie przy Bułgarskiej Śląsk Wrocław. „Wojskowi” to rywal, któremu w ostatnich latach nie wiedzie się najlepiej w stolicy Wielkopolski. I tak musi pozostać! Bilety już za 25 złotych.

Wielkie emocje przy Bułgarskiej

W piątek, 9 sierpnia o godzinie 20:30 Kolejorz po raz drugi w tym sezonie zagra mecz na Stadionie Poznań. Rywalem lechitów będzie Śląsk Wrocław. „Wojskowi” niezbyt dobrze wspominają poprzednie wizyty przy Bułgarskiej, bo ostatni raz korzystny wynik udało im się tutaj osiągnąć… w sezonie 2015/16. W kolejnych spotkaniach górą byli gospodarze, w każdym przypadku zdobywając przynajmniej dwie bramki. I tak musi pozostać! A ze wsparciem dwunastego zawodnika będzie łatwiej o 3 punkty!

Wakacje przy Bułgarskiej

Przy Bułgarskiej w grupie kibicuje się taniej! Na mecze, które Kolejorz rozegra w okresie wakacyjnym, klub uruchamia specjalną promocję biletową. Przy zakupie powyżej trzech biletów w jednej transakcji cena każdego z nich zmniejszy się o 10%! Wspieranie lechitów w grupie ulubionych znajomych to świetny pomysł na piątkowy wieczór, a do tego zakupy w grupie się opłacają – zapraszajcie znajomych i widzimy się przy Bułgarskiej!

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz