Lech Poznań – Pogoń Szczecin już w środę


Czas na zwycięstwo Lecha Poznań przy Bułgarskiej! Rywal nie będzie łatwy, bo Kolejorz 3 kwietnia o godz. 18 zmierzy się z Pogonią Szczecin, z którą w tym sezonie jeszcze nie wygrał. Lechici chcą przerwać niekorzystną passę i zrewanżować się za ostatnie starcie! Głośnym dopingiem ponieśmy poznańskich piłkarzy do zwycięstwa. Bilety dostępne od 30 złotych.

Emocje gwarantowane

Pogoń Szczecin przy Bułgarskiej bywa twardym przeciwnikiem. 37 ligowy mecz pomiędzy obiema ekipami na Stadionie Poznań odbędzie się tuż na początku kwietnia. Dotychczas Kolejorz wygrał 15 spotkań, zaliczył 14 remisów, a z kompletem punktów z Poznania „Portowcy” wyjeżdżali 7-krotnie. Emocji nie będzie zatem brakować. Bilety dostępne już od 30 złotych!

Lechici mogą obniżyć cenę biletu!

Jesteś Lechitą? Pamiętaj, że każdy uczestnik programu LECHICI wykorzystując zgromadzone za zakupy punkty, może obniżyć cenę biletu i jeszcze w korzystniejszej cenie dopingować Kolejorza z trybun stadionu. Jedynym wymogiem skorzystania ze zniżki jest powiązane konta Lechici z kontem w systemie biletowym.

Wejdziesz bez Karty Kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android i iOS kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz