Lech Poznań – Górnik Zabrze. Walka o majstra trwa dalej!


W sobotę, 28 kwietnia, o 20:30 kolejny mecz rundy finałowej na INEA Stadionie! Tym razem Kolejorz podejmie przy Bułgarskiej Górnik Zabrze. Z ekipą Marcina Brosza Lech miał już okazję rywalizować na zakończenie rundy wiosennej i walka ta zakończyła się pewnym zwycięstwem niebiesko-białych. Tym razem może ponownie zgarnąć trzy punkty. Z Twoim wsparciem – z trybun INEA Stadionu – musi się udać!

TYLKO TRZY PUNKTY

Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa. Te trzy ekipy pojawią się jeszcze przy Bułgarskiej w rundzie finałowej. Cel na te spotkania? W każdym meczu walka o zwycięstwo, które może Lecha przybliżyć do tytułu mistrzowskiego! Z dopingiem tysiąca niebiesko-białych gardeł musi to się udać. Nie zastanawiaj się dłużej i bądź na spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Zapowiada się gorąca atmosfera! Bilety już od 35 złotych.

Mieliśmy cztery vouchery na darmowy bilet na to spotkanie! Wystarczył wymienić wszystkich zawodników Kolejorza, którzy są zagrożeni pauzą kartkową w kolejnym meczu Lecha. Odpowiedź: Gajos i Trałka. Konkurs trwał do 26 kwietnia, do godz. 19. Laureatom, po ich wyłonieniu, jeszcze dziś wyślemy maila.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych wiadomości wybierzemy zwycięzców, którzy obejrzą mecz pomiędzy Lechem a Górnikiem z trybun INEA Stadionu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz