Lech – Miedź: czas na rewanż! Mamy bilety!!!


W ostatnią niedzielę września Lech Poznań podejmie przy Bułgarskiej tegorocznego beniaminka Lotto Ekstraklasy, Miedź Legnica. Wprawdzie będzie to pierwsze, historyczne spotkanie obu drużyn w lidze, jednak Kolejorz ma do wyrównania rachunki z drużyną z Dolnego Śląska. Niebiesko-biali w sezonie 2013/14 przegrali bowiem z legniczanami 0:2 w 1/8 finału Pucharu Polski i odpadli z krajowych rozgrywek. Z Twoim wsparciem będzie nam łatwiej o komplet punktów! Dla Czytelników mamy cztery vouchery na pobranie darmowego biletu na to spotkanie. Informacje na końcu artykułu.

Nadal obowiązuje kara Komisji Ligi

Podczas tego meczu nadal obowiązuje kara, jaka została nałożona na klub po zajściach na meczu Lech-Legia w maju tego roku. Kibice, którzy na ostatnim spotkaniu poprzedniego sezonu byli na trybunie nr II, nie mogą zakupić biletu na ten mecz.

Lechici mogą obniżyć cenę biletu!

Jesteś lechitą? Pamiętaj, że każdy uczestnik programu LECHICI może obniżyć cenę biletu i jeszcze w korzystniejszej cenie dopingować Kolejorza z trybun stadionu. Czas na wykorzystanie uzbieranych w pierwszej edycji punktów masz tylko do 31 sierpnia. Po tym terminie, punkty zostaną skasowane. Jedynym wymogiem skorzystania ze zniżki jest powiązane konta Lechici z kontem w systemie biletowym.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz