Lech – Jagiellonia już w środę


Jeszcze tylko dwa spotkania sezonu 2017/18 przy Bułgarskiej! W przedostatnim starciu Lech Poznań podejmie Jagiellonię Białystok, bezpośredniego rywala w walce o mistrzostwo Polski. Biorąc pod uwagę ostatnie, zacięte mecze obu ekip, możemy zagwarantować, że w środowy wieczór przy Bułgarskiej nie zabraknie emocji. Z Twoim wsparciem będzie lechitom łatwiej o komplet punktów. Razem idziemy po mistrzostwo kraju!

Hitowy mecz 35. kolejki Lotto Ekstraklasy odbędzie się w środę, 9 maja o godzinie 20:30. Bilety na to ważne spotkanie, które może przybliżyć drużynę trenera Nenada Bjelicy do sięgnięcia po Majstra, kosztować będą 35 złotych do strefy B i 50 złotych do strefy A.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz