2 czerwca Park Rozrywki ,,Rodzinka” odwiedzisz nie płacąc za wstęp


Już 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka Park Rozrywki ,,Rodzinka” odwiedzisz nie płacąc za wstęp! My natomiast mamy dla naszych Czytelników 25 dwuosobowych zaproszeń na dowolny dzień!

W podpoznańskim Skórzewie od ponad czterech lat funkcjonuje miejsce, gdzie można przyjemnie i smacznie spędzać rodzinnie czas. Mnogość atrakcji łączy się tam z dobrą kuchnią i szeroką ofertą rozrywkowo – edukacyjną. To tu w czasie roku szkolnego przyjeżdżają wycieczki ze szkół i przedszkoli, aby wziąć udział w warsztatach z eksperymentami chemiczno – fizycznymi czy plastyczno – technicznymi np. budową mostu Leonarda da Vinci.

To też najpopularniejsze w Poznaniu i okolicach miejsce na organizację urodzinek. Odpowiednio przygotowane scenariusze, ciekawe i ciągle uatrakcyjniane pakiety sprawiają mnóstwo frajdy i wywołują uśmiech na twarzach zarówno jubilatów jak i ich gości. Urodzinki te są o tyle wyjątkowe, że w ich czasie także rodzice mogą wspólnie usiąść przy jednym stole i poznać się lepiej czy omówić najbardziej gorące sprawy. Uczestnicy samej imprezki pod okiem animatorów bawią się, jedzą i uczestniczą w przygotowanych atrakcjach. Dopiero na koniec biegną z masą ważnych opowieści do stolika rodziców, powiedzieć o wydarzeniach na plaży, w sali sportowej czy małpim gaju.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz