Lato na Targach: zdrowe i aktywne wakacje


W programie znajdą się różne atrakcje, jak np. zajęcia piłkarskie, które prowadzone są przez Akademię Reissa. W jednej z hal będzie także możliwość zagrania w koszykówkę oraz wzięcia udziału w warsztatach rolkowych z instruktorem. Tegoroczna edycja obfituje w nowości, do których można zaliczyć m.in. hulajnogi elektryczne, służące przejażdżkom alejkami targowymi.

W każdą środę i czwartek w ramach kina plenerowego wyświetlane będą pokazy filmowe. Mieszkańcy miasta będą mieli możliwość zobaczenia największych hitów ostatnich miesięcy, np. „Bohemian Rhapsody”, „Green Book” czy „Zimna Wojna”.

Ponadto, miłośnicy zdrowego trybu życia będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich i porad medycznych. „Lato zdrowe i międzypokoleniowe”, organizowane z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych UMP, w swoim programie przewiduje pomiary ciśnienia, badania EKG i słuchu, czy badanie poziomu CO w wydychanym powietrzu. Osoby zainteresowane historią w każdy piątek będą mogły zwiedzać teren targów oraz uczestniczyć w grach miejskich związanych z PeWuKą, która prezentuje dorobek niepodległościowy Polski.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz