Lady Pank „bez prądu” w Poznaniu!


Już tylko kilka dni dzieli nas od koncertu Lady Pank w Poznaniu! Legendarna rockowa formacja dowodzona przez Janusza Panasewicza już 20 kwietnia wystąpi w Sali Ziemi. Oprócz największych przebojów w wersjach unplugged zespół przygotował także wiele niespodzianek, jak chociażby specjalna setlista, oświetlenie oraz gadżety dedykowane tylko tej trasie. Bilety nadal w sprzedaży!

Zespół Lady Pank od ponad trzech dekad zachwyca swoich fanów, a na koncertach grupy można spotkać już trzy pokolenia Polaków. Koncert akustyczny to bez wątpienia interesująca propozycja dla tych, którzy chcieliby usłyszeć Jana Borysewicza, Janusza Panasewicza, Kubę Jabłońskiego oraz Krzysztofa Kieliszkiewicza w wyjątkowych aranżacjach i niecodziennej atmosferze koncertowej. W przeciwieństwie do typowych występów, tym razem muzycy  z Lady Pank zagrają na siedząco. Odłożywszy na bok typową rockową ekspresję, zespół gwarantuje więc widzom zupełnie nowe emocje.

Dotychczas legendarni rockowi muzycy zagrali siedem koncertów w ramach trwającej trasy – m.in. w Warszawie, Krakowie, Białymstoku oraz we Wrocławiu. Każdy z występów spotkał się z ogromnym uznaniem fanów, którzy nie kryją zachwytu nad fantastyczną formą i ekspresją sceniczną muzyków. Wielbiciele twórczości grupy podkreślają także, że występy akustyczne to bardzo szczególna propozycja, która różni się od typowych koncertów rockowych, do jakich przyzwyczaiła nas formacja Lady Pank. Dodatkowym atutem tej trasy jest również możliwość wygrania spotkania z zespołem przed koncertem. O szczegółach organizator informuje na Facebooku.
Bilety na akustyczny koncert Lady Pank w Poznaniu można zakupić poprzez strony www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl.
BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl
W sprzedaży dostępne również Karty Podarunkowe Klubu Stodoła – obdaruj bliskich wyjątkowym koncertem.

Fot. A. Tyszko i Dariusz Skorupiński

Dodaj komentarz