Polska – Szwecja w Poznaniu. Mamy bilety! | Nasz Głos Poznański

Kto powstrzyma Szwedów w Poznaniu?


31 maja o godz. 13.30 na Golęcinie w Poznaniu dojdzie do pojedynku żużlowych reprezentacji Polski oraz Szwecji. Menadżerowie obu zespołów ogłosili już oficjalne składy.

Po wysokich zwycięstwach żużlowej reprezentacji Polski nad Australią w Pile oraz Danią w Częstochowie, czas zmierzyć się z reprezentacją Szwecji. Pojedynek, który odbędzie się na poznańskim Golęcinie będzie dla zawodników startujących z orzełkiem na piersi, ostatnią okazją do wywalczenia miejsca w składzie na finał rozgrywek Speedway of Nations. Trener Marek Cieślak podał już skład biało – czerwonych na to wydarzenie. Podobnie jak w meczach przeciwko Australii i Danii, trzon reprezentacji tworzyć będą Jarosław Hampel oraz Maciej Janowski. Po raz pierwszy w tym roku, w kadrze Polski ujrzymy Janusza Kołodzieja i Grzegorza Zengotę.

Szwedzi z kolei wystartują w Poznaniu w najsilniejszym składzie. Liderem reprezentacji „Trzech Koron” będzie bez wątpienia lider cyklu Speedway Grand Prix – Fredrik Lindgren. W Poznaniu wystartuje także Antonio Lindbäck, lider reprezentacji Szwecji, która zdobyła w ubiegłorocznym turnieju o Drużynowy Puchar Świata w Lesznie srebrny medal. W drużynie Morgana Anderssona zobaczymy także piątego zawodnika ubiegłorocznego cyklu SEC, Andreasa Jonssona. Do wyżej wymienionej trójki zawodników dołączą Peter Ljung, Jacob Thorssell oraz Linus Sundström.

Szwecja

 1. Andreas Jonsson
 2. Peter Ljung
 3. Fredrik Lindgren
 4. Jacob Thorssell
 5. Antonio Lindbäck
 6. Linus Sundström

Team Manager: Morgan Andersson

Polska:

 1. Jarosław Hampel
 2. Piotr Pawlicki
 3. Maciej Janowski
 4. Maksym Drabik
 5. Janusz Kołodziej
 6. Grzegorz Zengota

Menadżer: Marek Cieślak

Mecz Polska – Szwecja odbędzie się 31 maja, o godzinie 13:30 w Poznaniu. Wejściówki na mecz Polska – Szwecja już są w sprzedaży. Można je nabyć za pomocą portalu ebilet.pl (https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/mecz-zuzlowy/). Posiadacze karnetu na PSŻ – mają prawo do biletu ulgowego.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy 20 zł (ulgowe bilety dla młodzieży z ważną legitymacją, studenci do 26 r.ż, emeryci, renciści, kobiety)

Dzieci do 12 roku życia za 1 zł – w pakiecie z rodzicem

Bilet VIP – 200 zł.

FOT. JAROSLAW PABIJAN

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj

 

Dodaj komentarz