Krzysztof Hadas i Anna Wójcik najlepsi w ostatnich zawodach CITY TRAIL


Szósty z biegów CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Poznaniu w edycji 2018/2019 okazał się być najszybszym w sezonie. Wynik zwycięzcy – Krzysztofa Hadasa na 5-kilometrowej trasie nad Jeziorem Rusałka to 15:13. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła Anna Wójcik (czas 17:24). Sobotni (2 marca) bieg był ostatnim w edycji 2018/2019. Przed biegaczami jeszcze uroczyste podsumowanie sezonu, które odbędzie się 19 marca.

Krzysztof Hadas (wicemistrz świata w duathlonie do lat 23) ma na koncie trzy wygrane biegi CITY TRAIL w zakończonej dzisiaj edycji. Oznacza to, że nie może zostać sklasyfikowany w „generalce”, ponieważ warunek konieczny to udział w minimum czterech zawodach (z sześciu, jakie są organizowane w trakcie jednego sezonu).

W trzech biegach, w których Krzysztof nie startował (czyli we wrześniu, październiku i listopadzie) zwyciężał Łukasz Nowak, który pobiegł sześć razy, gromadząc poza wspomnianymi zwycięstwami trzy drugie miejsca, dzięki czemu odniósł triumf w klasyfikacji generalnej. Jego dzisiejszy czas to 15:23. Trzecie miejsce wywalczył tym razem Wiktor Maćkowiak (wynik 15:38).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz