Koziegłowy: „Kofta, nastroje i żart”


Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Koziegłowach oraz Wytwórnia Pozytywnych Wartości zapraszają na koncert do „Kofta, nastroje i żart”.

Widzowie usłyszą wiele pięknych piosenek, w pięknej interpretacji Katarzyny Jamróz. Między innymi Do łezki łezka, Jego portret, Idź swoją drogą, Podróżą każda miłość jest. W programie jest też spora porcja kulturalnych żartów a całość składa się w fabularyzowaną opowieść o poecie spacerującym uliczkami uzdrowiska. Piosenki aranżacyjnie i interpretacyjnie utrzymane są w klimacie czarującym.

Udział biorą:

Katarzyna Jamróz aktorka teatralna i filmowa, laureatka Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, znana z wielu programów rozrywkowych TVP (m.in. „Co nam w duszy gra”, „Kraj się śmieje”) oraz seriali („M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”).

Rafał Piechota autor i aktor kabaretu Afera, autor scenariuszy programów rozrywkowych zrealizowanych przez TVP (m.in. „Zimowy Show Kabaretowy”, „Kabaret na festiwalu”, współautor telewizyjnego cyklu „Kabaret z … w tle”) twórca Kabaretu Kulturalnego Rafałszerze Bemoli. felietonista radiowy, pomysłodawca Uzdrowiska Piosenka –Zdrój,

Jacek Skowroński aranżer, kompozytor, absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej, wieloletni kierownik muzyczny zespołu Hanny Banaszak,

Marcin Chenczke absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej i Akademii Muzycznej we Wrocławiu, jeden z najlepszych kontrabasistów jazzowych młodego pokolenia, muzyk Filharmonii Poznańskiej.

Bilety w cenie 40,00 zł można kupić w GOK Sokół, CKiR w Koziegłowach i na www.bilety24.pl.

 

 

Dodaj komentarz