Koszykarki MUKS Poznań pokonały wicelidera (ZDJĘCIA)

Bardzo dobre spotkanie rozegrały pierwszoligowe koszykarki MUKS Poznań. Podopieczne trenera Macieja Brodzińskiego pokonały przed własną publicznością wicelidera grupy B zespół MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 67:39. Patronat nad MUKS Poznań sprawuje Nasz Głos Poznański.

Poznanianki mocno broniły, grały szybko i bardzo mądrze dzieliły się piłką – to było kluczem do zwycięstwa! A mimo przewagi fizycznej przyjezdnych to gospodynie rządziły na deskach! W 3 kwarcie pozwoliły zawodniczkom Chrobrego zdobyć tylko 3 punkty.
Muksiary odniosły zasłużone zwycięstwo ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności.
W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów dla kibiców, a po meczu nagrodzono najbardziej wartościowe zawodniczki w obu drużynach. W zespole gości była to Julia Jurek, a w drużynie MUKSu Paulina Pilichowska. Nagrodę dla zwycięzcy konkursu rzutowego oraz upominki dla najbardziej wartościowych zawodniczek ufundował sklep internetowy lobo.pl.