Korzyść dla Lechitów. Mecz Lech – Górnik za 15 złotych


We wtorek, 3 marca, o 18:00 kolejny mecz rundy wiosennej na Stadionie Poznań! Tym razem Kolejorz podejmie przy Bułgarskiej Górnik Zabrze. Z ekipą trenera Marcina Brosza Lech miał już okazję rywalizować jesienią i walka ta zakończyła się pewnym zwycięstwem niebiesko-białych. Tym razem musi ponownie zgarnąć trzy punkty. Z Twoim wsparciem – z trybun stadionu – musi się udać! Specjalnie dla uczestników programu LECHICI przygotowana została promocja. Na to spotkanie zarejestrowani kibice mogą wejść już za 15 złotych!

Lechici korzystają

Z myślą wszystkich Lechitach przygotowana została specjalna promocja. Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze można kupić za 15 zł (trybuna Białasa i Kocioł) lub 20 zł (trybuny Anioły i Czapczyka). Wystarczy być zarejestrowanym w programie i powiązać konto z systemem biletowym. Co ważne, udział w programie LECHICI jest bezpłatny, tutaj można się zarejestrować >>>

Bonusowe punkty za dwa mecze

Jeśli jako Lechita przyjdziesz zarówno na spotkanie z Górnikiem jak i na starcie z Legią (14.03., 20:00) to otrzymasz po tym drugim meczu bonusowe 1000 pkt na swoje konto.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz