Korytarz życia. To dziecinnie proste. Kierowco, zobacz (FILM)


Dzieci z przedszkola „Chatka Puchatka” w Stęszewie wystąpiły w filmiku pokazującym, jak modelowo stworzyć korytarz ratunkowy dla służb jadących do poszkodowanych w wypadku.

Pomysłodawcą akcji był Krzysztof Smugała, strażak z OSP Głuszyna.  Wszystko zaczęło się od jego podróży samochodem  z pięcioletnią córką. Kiedy usłyszeli wóz na sygnale, pan Krzysztof od razu zjechał na pobocze. Inni kierowcy niestety nie, czego nie mogła zrozumieć 5-latka. I tak powstał film.

– Dzieci z przedszkola Chatka Puchatka w Stęszewie pokazały jak prawidłowo wykonać „Korytarz ratunkowy”. A czy Ty potrafisz właściwie zachować się na drodze gdy nadjeżdżają służby ratunkowe??? Udostępnij! Zapamiętaj! – napisali na facebooku strażacy OSP Poznań-Głuszyna.

📢KORYTARZ RATUNKOWY to dziecinnie proste! Dzieci z przedszkola Chatka Puchatka w Stęszewie pokazały jak prawidłowo wykonać "KORYTARZ RATUNKOWY"A czy Ty potrafisz właściwie zachować się na drodze gdy nadjeżdżają służby ratunkowe??? 🚓🚑🚒Udostępnij!Zapamiętaj!Korytarz Ratunkowy

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna Czwartek, 31 października 2019

Oprac. Sylwia Lechna

Film: źródło: OSP Poznań-Głuszyna/facebook

 

 

 

Dodaj komentarz