KONKURS! Mamy bilety na mecz Warta Poznań – Górnik Wałbrzych


W niedzielę o godzinie 17 Warta Poznań rozegra z Górnikiem Wałbrzych swój ostatni mecz sezonu  w drugiej lidze piłkarskiej. Dla naszych Czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń.

warta Górnik

Mamy dobrą informację dla kibiców wybierających się na niedzielne spotkanie z Górnikiem: mamy 5 podwójnych wejściówek. Zdobędą je te osoby, które jako pierwsza, 5, 10, 15 i 20, napiszą maila na adres kontakt@naszglospoznanski.pl wpisując w tytule maila  Warta – Górnik. Prosimy o podanie imion i nazwisk osób, które chcą skorzystać  z tych biletów oraz numerów ich pesel – także osób towarzyszących. Mile widziane polubienie fanpage’a Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych: https://www.facebook.com/naszglospoznanski .

Kibiców, którzy nie będą mogli tego dnia przyjść na stadion zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo na portalu www.naszglospoznanski.pl . Początek ok. godz. 17 – (kliknij tutaj).

Ceny biletów w przedsprzedaży są atrakcyjne dla Naszych kibiców. Za najtańszą wejściówkę trzeba zapłacić zaledwie 5 zł!
1. Ceny biletów:

a) W przedsprzedaży:
10 zł – normalny
5 zł – ulgowy*

b) W dniu meczowym:
15 zł – normalny
10 zł – ulgowy*

*Do zakupu ulgowych wejściówekupoważnione są osoby uczące się do 20 lat, studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26 lat.

2. Darmowe wejściówki
Tak jak w rundzie jesiennej przygotowaliśmy darmowe bilety/karnety dla wszystkich kobiet! Podobnie dla dzieci do 14 lat oraz osoby po 65. roku życia.
Dzieci do 3 lat wchodzą na mecz za darmo bez biletu/karnetu!

3. Gdzie kupić?
Po zakup biletów oraz klubowych gadżetów zapraszamy do Punktu Sprzedaży przy Drodze Dębińskiej 12 od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

Do południa od 9 do 10:30

Po południu o 15:00 do 17:00

Dodaj komentarz