Konkurs fotograficzny „Stęszew – letnie odkrycia”


Fundacja AktywnySteszew.pl zaprasza mieszkańców do udziały w Konkursie Fotograficznym „Stęszew – letnie odkrycia”, który trwa do końca wakacji. Dla zwycięzców przewidziane są cenne nagrody.

I Konkurs Fotograficzny „Stęszew – letnie odkrycia” ma na celu zaprezentowanie miasta, zapomnianych zakątków, szczególnych sytuacji, osób w obiektywnie. – Liczymy, że jest to początek cyklicznego konkursu, który organizujemy z własnej inicjatywy i wsparciu naszego głównego sponsora firmy Bergman Engineering, która wspiera nas już trzeci rok. Do konkursu włączyły się dwie lokalne formy jak Trzynastka Plus oraz ABC Foto – mówi prezes Fundacji Aktywny Stęszew, Mariusz Węsierski.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy Stęszew od 9 roku życia. Dla zwycięzców przewidziane są cenne nagrody. Regulamin i karta zgłoszeń dostępne na www.aktywnysteszew.pl .  Zapytania można kierować na adres bike.aktywnysteszew@wp.pl.

Przypomnijmy, że Fundacja AktywnySteszew.pl powstała w 2014 r. dzięki działaniu mieszkańców pełnych nadziei na rozwój i zmianę naszego środowiska na lepsze. Celem fundacji jest stworzenie przestrzeni dla ludzi chcących rozwijać swoje marzenia, poszukujących nowych możliwości oraz chcących aktywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość.

– Jednym z wielu celów jaki sobie postawiliśmy to aktywny rozwój na wielu płaszczyznach, gdzie zdominowany został przede wszystkim poprzez stworzenie amatorskiego sportu na terenie Gminy Stęszew. Chcąc brać udział w wielu imprezach sportowych w barwach naszego miasta założyliśmy w 2015 r. amatorską grupę sportową Team Aktywny Stęszew, który ma na swoim koncie bardzo dużo imprez sportowych. Pochwalić się możemy tym, że czterdziestoosobowy skład naszego teamu jest jednolicie ubrany w profesjonalne stroje sportowe promujące naszą fundację, team, miasto, logo i herb Stęszewa – mówi Mariusz Węsierski.

Dodaj komentarz