Koncerty Gdańsk i nie tylko – muzyczny rozkład jazdy na rok 2019


Fani dobrej muzyki mają powody do radości. W 2019 roku w całej Polsce czeka na nich wiele dobrych koncertów, uznanych polskich gwiazd i artystów z zagranicy. Sprawdź, co będzie działo się w muzycznym świecie w kolejnych miesiącach.

  1. Koncerty Gdańsk – listopad Bednarka i Tommy’ego Emmanuela
  2. Koncerty Kraków – the best of Ani Dąbrowskiej
  3. Koncerty Poznań – mroczne klimaty The Rasmus

Polskę coraz częściej odwiedzają zagraniczne gwiazdy, a rodzimi artyści tworzą urozmaiconą i ciekawą muzykę nawet dla fanów sceny alternatywnej. Cały 2019 roku obfituje w koncerty, które przyciągną tłumy melomanów. Dowiedz się, jakie koncerty Gdańsk odbędą się w 2019 roku i które gwiazdy muzyki zagrają koncerty Lublin, Kraków i Poznań.

Koncerty Gdańsk – listopad Bednarka i Tommy’ego Emmanuela

Koncerty Gdańsk w 2019 roku ucieszą zwłaszcza miłośników rozchwytywanego artysty, Tommy’ego Emmanuela oraz Bednarka, który po udziale w talent show stał się jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów. Tommy Emmanuel gra około 300 koncertów rocznie. Australijczyk to prawdziwy wirtuoz i samouk, który gra na gitarze jedynie ze słuchu. Mistrz techniki fingerstyle i slapping zagra koncert w Gdańsku 5 listopada 2019 r.

Bednarek daje każdego roku liczne koncerty Gdańsk odwiedzi 24 listopada 2019 roku. Formacja Star Guard Muffin wraz z charyzmatycznym Kamilem zagrają największe przeboje grupy i przedstawią materiał z nowego krążka pt. „Bednarek”. Grupa planuje również inne wydarzenia muzyczne, w tym duże koncerty w 8 największych miastach Polski.

Koncerty Kraków – the best of Ani Dąbrowskiej

Ania Dąbrowska to jedna z najlepszych współczesnych polskich wokalistek. Otrzymała aż 9 Fryderyków, a każda wydana przez nią płyta otrzymała status Platynowej. W Krakowie artystka zagra 5 października 2019 roku. Zaśpiewa dla publiczności najbardziej znane przeboje ze swoich albumów. Jej aranżacje zaskakują ze względu na nietypowy styl, który powstał z fascynacji muzyką retro i połączenia jej z nowocześniejszymi, popowymi brzmieniami. Koncerty Kraków Ani Dąbrowskiej zawsze gromadzą tłumy.

Koncerty Poznań – mroczne klimaty The Rasmus

The Rasmus i jej kapitalny album Dead Letters szturmem zdobyli rynek muzyczny ponad dekadę temu. Formacja powraca z przebojami z pierwszej płyty, by zagrać je w Poznaniu. Koncerty Poznań fińskiego zespołu odbędą się 21 października 2019 roku w trakcie trasy koncertowej, na której formacja będzie świętować 15-lecie wydania krążka Dead Letters. Album zostanie wydany ponownie już 6 czerwca 2019 roku na CD i LP.

 

 

Dodaj komentarz