Koncert Ukulele w Stęszewie


Koncert Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele odbędzie się 21 maja w hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie.

Zespół Ukulele składa się z czterech niepowtarzalnych i przebojowych osobistości, którzy swoją charyzmą i talentem przyciągają coraz to większą rzeszę fanów.

Repertuar PPNOU to niezwykła „szafa grająca”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Muzycy aranżują prawdziwe „perełki” światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Z koncertu na koncert repertuar powiększa się, aby Ci, którzy z orkiestrą zetknęli się wcześniej, nadal mogli przeżywać momenty zaskoczenia.

Oprócz możliwości kupienia biletów w sekretariacie Domu Kultury w Stęszewie jest też możliwość ich rezerwacji i zakupu on-line, pod adresem: https://www.bilety24.pl/koncert/pierwsza-poznanska-niesymfpniczna-orkiestra-ukulele-31961?id=156815

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia! Ten konkurs trwa do 19 maja, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo. Należy pilnie potwierdzić fakt skorzystania z zaproszenia!

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.

Dodaj komentarz