Koncert – Ray Wilson 2020 w ramach Upon My Life Tour


Ray Wilson podczas koncertu 14 lutego w CK Zamek w Poznaniu zaprezentuje zarówno twórczość solową jak i przeboje grupy GENESIS, zwłaszcza utwory które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20 lecie jego kariery solowej – „UPON MY LIFE”.  Album ukazał się w sklepach 31 października tego roku. Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”. 

22 lata temu Ray śpiewał, był współautorem i nagrał ostatni album studyjny Genesis „Calling all Stations”. Album osiągnął 2 miejsce na listach przebojów w Niemczech i Wielkiej Brytanii i był wspierany przez 46-koncertową trasę po Europie, której zwieńczeniem były dwa występy w roli głównej gwiazdy na Rock in Park i Rock am Ring.

Dzięki piosence „Inside”, Ray przed Genesis cieszył się wielkim sukcesem ze swoim zespołem Stiltskin, osiągając pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i na liście MTV European Charts, a także ze swoim zespołem Cut_, który brał udział w wyprzedanych trasach koncertowych z rockowymi legendami, zespołami Scorpions i Westernhagen.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz