Koncert Kombi w Radiu Poznań


21 czerwca o godzinie 19:05 w radiowym studiu im. Krzysztofa Komedy wystąpi zespół Kombi. To kolejny koncert pod hasłem „9 koncertów na 9 dekad Radia Poznań”.

Lider Kombi Sławomir Łosowski obiecał, że w Radiu Poznań wykonane zostaną największe przeboje zespołu z minionych 40. lat.

Początki zespołu sięgają 1969 roku, kiedy to jeszcze występował pod nazwą Akcenty. O zmianie nazwy na Kombi zadecydował sam lider w lipcu 1976 roku.  W utworach grupy słychać było: jazz-rock, fussion i rock. W latach 80. ukształtował się znany do dzisiaj styl Kombi, który jest mieszanką elektro-pop i synth-pop. Zespół ma w repertuarze sporo  utworów instrumentalnych, z których najbardziej znane to: „Wspomnienia z pleneru”, „Taniec w słońcu”, „Komputerowe serce”, „Cyfrowa gra”, czy „Zaczarowane miasto”. Do najpopularniejszych piosenek Kombi zalicza się m.in.: „Słodkiego, miłego życia”, „Kochać cię – za późno”, „Nie ma zysku”, czy „Za ciosem cios”.

Bezpłatne zaproszenia na koncert zdobyć można tylko słuchając Radia Poznań. Partnerem koncertu jest Energa S.A. Zapraszamy.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na ten koncert! Ten konkurs trwał do 19 czerwca, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo. Należy pilnie potwierdzić fakt skorzystania z biletu!

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz