Koncert Gwiazdkowy i 20-lecie GOSiR w Dopiewie


Koncert Gwiazdkowy gminy Dopiewo z Galą Sportu z okazji 20-lecia miejscowego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się w minioną sobotę. Muzyczną gwiazdą był Mateusz Ziółko. Patronat sprawował „Nasz Głos Poznański”.

Minęło 20 lat od kiedy w gminie Dopiewo utworzony został Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. To w 1999 roku po wybudowaniu hali sportowej ówczesne władze gminy Dopiewo, której wójtem był Andrzej Strażyński, a przewodniczącym Rady Gminy Leszek Nowaczyk otworzyły obiekt sportowy, którego Dopiewu zazdrościło wiele miast i gmin powiatu poznańskiego.

Hala od samego początku tętniła życiem. Pierwszy dyrektor GOSiR-u Tomasz Stellamszyk, wraz z pracownikami, organizował wiele turniejów w różnych dyscyplinach i o dopiewskim GOSiR mówiono w całym województwie.

Gala, nad którą patronat sprawował „Nasz Głos Poznański” była podsumowaniem 20-letniej historii GOSiR. Zaprezentowano film, wyróżniono i nagrodzono pracowników. Wójt gminy Adrian Napierała pogratulował działań jakie na rzecz mieszkańców gminy realizuje „drużyna” Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz