Koncert Gogol Bordello w Poznaniu. MAMY ZAPROSZENIA!


Gogol Bordello powraca do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album „Seekers and Finders”! Uwielbiana przez polską publiczność, a zarazem uwielbiająca polskich fanów, nowojorska grupa punk-rockowa już w listopadzie zagra w Poznaniu, a także Warszawie oraz w Krakowie. Trzy polskie występy formacji, będącej mieszanką żywiołowego punk rocka i muzyki cygańskiej, poprzedzi występ gościa specjalnego, formacji Lucky Chops. Mamy dla Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert w Poznaniu. Patronat nad koncertem objął Nasz Głos Poznański.

Powstały w 1999 roku zespół Gogol Bordello zaczerpnął swój styl od wschodnioeuropejskich kapel punkowych, osadzając go mocno w realiach alternatywnego nowojorskiego rocka. Na czele zespołu stoi charyzmatyczny Eugene Hütz, Amerykanin ukraińskiego pochodzenia. W skład kapeli wchodzą także reprezentanci m.in. Rosji, Etiopii, Ekwadoru oraz USA. Obecnie grupa ma na swoim koncie 10 albumów studyjnych, na których znalazły się m.in. takie hity jak „Wonderlust King”, „Immigraniada”, „Alcohol” czy „American Wedding”.

Znana z fantastycznych występów na żywo ekipa Eugene’a Hütza zaprezentuje polskiej publiczności materiał ze swojego najnowszego krążka, który trafił do sprzedaży 25 sierpnia. Płytę promuje utwór „Saboteur Blues”. Materiał na krążek „Seekers and Finders” powstawał przez wiele miesięcy, na trzech różnych kontynentach. Multikulturowa formacja tradycyjnie wykorzystała w swojej pracy mieszankę wielokulturowych wpływów, wzbogaconą o dźwięki akordeonów, skrzypiec, trąbek i marimby.

Gogol Bordello wystąpi w Polsce w ramach najnowszej trasy koncertowej, na mapie której znalazły się również m.in. Wielka Brytania, Niemcy, Izrael, Dania, Szwecja oraz Włochy.

 

Gogol Bordello
Gość specjalny: Lucky Chops

25 listopada 2017, Poznań, MTP2

26 listopada 2017, Warszawa, Klub Stodoła

27 listopada 2017, Kraków, Studio

Bilety:135 PLN (stojące) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10); sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl.

Mamy dla Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert w Poznaniu. Aby zdobyć jedno z nich należy wysyłać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując Gogol Bordello. Prosimy także udostępnić ten artykuł na swoim profilu facebookowym i polubić Nasz Głos Poznański – kliknij tutaj.

Konkurs trwa do 11 października do godz. 20. Laureatów poinformujemy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Dodaj komentarz