Koncert Dżemu w Tarnowie Podgórnym. Mamy zaproszenia


Koncert legendy polskiego rocka, polskich Rolling Stonsów – zespołu Dżem, odbędzie się 3 marca w Tarnowie Podgórnym. Mamy trzy dwuosobowe zaproszenia!

Ponad 2-godzinny występ i wszystkie największe przeboje na żywo gwarantują cudowny wieczór pełen wspaniałych dźwięków i wspomnień, który na zawsze zapadnie w pamięć, bo Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

Zespół zaczął powstawać w latach 70-tych grając po klubach na imprezach. Takich grup w Polsce było mnóstwo. Po kilku latach dołączył do muzyków Ryszard Riedel. Nie mając nazwy adoptowali utwory takich sław, jak Cream, Santana, Stonesi. Przed jednym z występów zaproponowali nazwę JAM od jammowania, którą ważny organizator spolszczył na Dżem. Niedługo nastąpił przełom w ich karierze. Nie tylko zagrali, oczarowując publiczność, na festiwalu w Jarocinie, ale zaczęli grać własne utwory, takie jak Paw i Whisky. Później następne „Czerwony jak cegła”, „Skazany na bluesa”, „Człowieku co się z Tobą dzieje”… Koncerty, koncerty, koncerty i kłopoty z wokalistą, i nagle wspaniała płyta Detox, która uchodzi za wyjątkowe osiągnięcie grupy. Takie utwory, jak : „List do M”, „Sen o Victorii”, „Jak malowany ptak” wciąż budzą emocje.

Niestety, 30 lipca 1994 r. umiera Rysiek Riedel. Jego śmierć sprawiła, że zespół Dżem stał się największą polską legendą, która ciągle rośnie wraz z kolejną generacją słuchaczy. Obecny skład Dżemu to: grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński, solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Koncert odbędzie się 3 marca o godz. 19 w hali sportowo-widowiskowej w Tarnowie Podgórnym.  Bilety można nabyć w hali oraz na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, Organizator: www.agencjabrussa.pl, tel. 61 424 28 24.

Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia. Jak  zdobyć jedno z nich? Wystarczy napisać maila na kontakt@naszglospoznanski.pl w tytule wpisując Dżem. Konkurs trwa do 27 lutego, do godz. 20.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

O koncercie czytaj tutaj – kliknij.

Fot. Jarek Blaminsky

2 komentarze

  1. Dżem napisał(a):

    Od dawna jest jednym z ulubionych zespołów i chciało by się jeszcze. raz posłuchać na żywo

  2. Dżem napisał(a):

    Proszę o dwa bilety bardzo bym chciała pójść na koncert z mężem

Dodaj komentarz