Koncert: Adam Sztaba i goście z cyklu Taste The Music


Adam Sztaba, ceniony kompozytor, dyrygent i aranżer, poprowadzi orkiestrę symfoniczną l’Autunno, która połączy swoje siły z Orkiestrą Adama Sztaby, a towarzyszyć im będą znakomici goście. Koncert odbędzie się 20 kwietnia w nowoczesnej przestrzeni koncertowej – w Sali Ziemi, na MTP Poznań, o godzinie 20.00.

Koncert składać się będzie z dwóch części. W pierwszej usłyszymy kompozycje autorstwa Adama Sztaby, pochodzące z tanecznego show „Opentaniec” oraz muzykę do filmu „Od pełni do pełni”.

W drugiej części dźwięki instrumentów zostaną połączone z siłą głosu znakomitych wokalistów. Wystąpią – Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish. Wykonają znane piosenki w nowych aranżacjach autorstwa Adama Sztaby.

Bilety w cenach od 60 do 190, strefa VIP 250, do nabycia w Long Luck, bilety24.pl, na Eventim.pl, ticketpro.pl, w Empiku i Gazeta Cafe w Poznaniu.

TASTE THE MUSIC

To unikalny projekt cyklu koncertów muzyki rozrywkowej na najwyższym poziomie. Każdy koncert to różnorodny repertuar, w wysmakowanych aranżacjach, z udziałem najlepszych muzyków z naszego kraju. I każdy niepowtarzalny. Koncert Adama Sztaby jest w pierwszym z tego cyklu.

Organizator: Good Taste Production.

Autorzy zdjęć: Zdjęcia Kuby Badacha – Dawid Stube Agencja FOTOSTUBE; zdjęcia pozostałe – Materiały prasowe.

 

Dodaj komentarz