Komputer i przybory szkolne dla Domu Polskiego w Ejszyszkach


Radio Poznań organizuje zbiórkę przyborów szkolnych dla podopiecznych Domu Polskiego w Ejszyszach na Wileńszczyźnie. Chcemy zawieść do Ejszyszek również nowy komputer stacjonarny i monitor. Sprzęt, który służył małym Polakom do tej pory jest już wysłużony. Prosimy Państwa o pomoc i ufundowanie sprzętu.


Do Ejszyszek jedziemy 15 sierpnia 2018 roku. W Polsce jak i na Litwie to dzień Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Odwiedzimy Wilno, Ejszyszki i Soleczniki, gdzie pomagamy Wspólnocie Bożego Miłosierdzia. Przebieg naszej wyprawę będziemy relacjonować na antenie Radia Poznań, łamachg portalu i dwutygodnika Nasz Głos Poznański oraz na profilu facebookowym Radia Poznań. Nazwa Państwa firmy pojawi się nie tylko w materiałach dźwiękowych i video, ale również w tekstach publikowanych na naszej stronie internetowej radiopoznan.fm.

Pomagamy Polakom na Wileńszczyźnie od dwóch lat. Jeździmy do Solecznik i Ejszyszek wioząc to, co do Radia przynoszą nasi słuchacze, czyli żywność, ubrania, książki, przybory szkolne, zabawki i słodycze. Przed wyjazdem 15 sierpnia rozpoczniemy zbiórkę reklamując ją w spotach na naszej antenie. Państwa udział w akcji będzie oznaczał wymienienie marki w formule „partnerem wyjazdu na Wileńszczyznę jest…”.

Liczymy na pomoc w zakupie komputera lub przekazanie sprzętu. To dla bardzo ważne, aby wspierać naszych Rodaków na Kresach i relacjonować ich życie w programach Radia Poznań. Wspisuje się to w misję radia publicznego w Polsce.

Koordynator wyjazdu: Piotr Świątkowski, Radio Poznań, tel. 793 115 361, piotr. swiatkowski@radiopoznan.fm

Dodaj komentarz