Komfortowe mieszkania w dzielnicy Rataje


Każda osoba marzy o tym, aby mieć swoje miejsce na ziemi. Dla wielu jest to jeden z celów życiowych, do których dąży przez wiele lat. Dlatego tak ważne jest, aby cel ten był dobrze zaplanowany i przemyślany. Decyzja o kupnie mieszkania jest jedną z trudniejszych do podjęcia i należy podejść do niej w przemyślany sposób.

Firma Agrobex istnieje na rynku już blisko 30 lat. Przez ten czas wybudowane zostało kilka tysięcy mieszkań i podpisanych jeszcze więcej umów. Celem firmy jest dążenie do tego, aby każdy z klientów był zadowolony, a decyzja o kupnie mieszkania była podjęta pewnie i z uśmiechem. Pracownicy Agrobex wiedzą, jak wiele stresu i niedogodności związanych z formalnościami trzeba przejść, żeby móc tak naprawdę cieszyć się z własnego miejsca na ziemi.

Przede wszystkim dobra lokalizacja

Agrobex oferuje nowe mieszkania znajdujące się w poznańskiej dzielnicy Rataje. To osiedle od centrum Poznania dzieli zaledwie dwa i pół kilometra. Jest to idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie spokój, a zarazem w szybkim czasie chcą dostać się do centrum miasta. Mieszkania na sprzedaż znajdują się w miejscu z doskonałą komunikacją miejską z innymi częściami miasta. Samochód czy transport publiczny umożliwiają zarówno komfortowe przemieszczenie się do innych dzielnic jak i szybki wyjazd z miasta. Świetnie skomunikowana lokalizacja przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, seniorom czy osobom dopiero co rozpoczynającym przygodę z dorosłym życiem. Jeżeli interesują Cię ekskluzywne mieszkania Poznań Rataje to najlepszy wybór, jaki możesz dokonać.

Bezpieczeństwo i idealne warunki do odpoczynku

Warto zaznaczyć, że w pobliżu osiedla znajduje się sporo sklepów, przedszkole, szkoła oraz zielone tereny, które sprzyjają wypoczynkowi. To ważne, żeby w pobliżu miejsca, w którym się mieszka mieć zapewnione jak najbardziej komfortowe warunki do życia. Każdy ceni sobie wygodę związaną z lokalizacją szkoły dla naszych dzieci czy sklepów, w których szybko można zaopatrzyć się w potrzebne produkty. Komfort w tym przypadku to także miejsca, w których istnieje możliwość odpoczynku. Mowa tu oczywiście o terenach zielonych, parkach czy ścieżkach rowerowych. Na osiedlu znajdują się miejsca do odpoczynku dla ludzi ceniących sobie mniejszą bądź większą aktywność. Do takich miejsc zaliczyć można z pewnością plenerową siłownię.

Nowe Żegrze – osiedle z duszą

Mieszkania na sprzedaż znajdujące się na nowym osiedlu w dzielnicy Rataje to mieszkania w kameralnych budynkach z niską zabudową. Całe osiedle składa się z czterech budynków. Każdy z nich ma pięć kondygnacji i posiada podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Na osiedlu znajdować się będzie wspomniana już wcześniej siłownia plenerowa oraz plac zabaw, zapewniający niezapomniane chwile najmłodszym mieszkańcom. Nowocześnie zaprojektowane budynki z funkcjonalnymi mieszkaniami to miejsca idealne dla singli oraz rodzin z dziećmi. Dodatkowym plusem mieszkań na parterze są ogródki, a tych na piętrach przestronne balkony.

Dodaj komentarz