Kolejorz znów zaprezentuje się kibicom


Już 3 lutego na Placu Wolności po raz drugi odbędzie się wydarzenie „Pierwszy gwizdek”, w którym udział wezmą kibice Lecha Poznań, a także pierwsza drużyna Kolejorza. Główną atrakcją będzie wspólne zdjęcie fanów z piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Początek akcji w sobotę o godzinie 14:00.

– „Pierwszy gwizdek” to wydarzenie przede wszystkim symboliczne dla Kolejorza, bo podobną czynność wykonuje nie tylko sędzia piłkarski przed meczem, ale również zawiadowca stacji przed odjazdem pociągu. A skład Poznańskiej Lokomotywy właśnie w sobotnie popołudnie będzie miał okazję nabrać rozpędu, który wykorzysta już tydzień później podczas meczu z Arką Gdynia. Chcemy, aby każdy kibic Kolejorza poczuł się częścią tego wydarzenia, a także wiedział, że wiosną będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Stąd ponownie organizujemy wydarzenie „Pierwszy gwizdek”, które będzie wspólnym rozpoczęciem rundy wiosennej – mówi kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań, Wojciech Terpiłowski.

Spotkanie z pierwszą drużyną Lecha Poznań będzie doskonałą okazją dla fanów Kolejorza, aby porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym. Uczestnicy sobotniego spotkania będą mogli odebrać plakat ze wspólną fotografią na godzinę przed rozpoczęciem starcia z Pogonią Szczecin (18 luty, godzina 18:00) w specjalnie ustawionym punkcie tuż przy Stacji Kolejorz. Aby odebrać poster należy mieć ze sobą ulotkę potwierdzającą obecność podczas wydarzenia na Placu Wolności. Ponadto pierwsze 500 osób, które pojawi się 3 lutego na wydarzeniu otrzyma voucher zniżkowy na kupno biletu na mecz z Pogonią Szczecin.

Harmonogram „Pierwszego gwizdka”:

14.00 – rozpoczęcie

14.10 – 14.30 – grupowe, niebiesko-białe zdjęcie kibiców z piłkarzami

14.30 – 14.35 – zainaugurowania rundy wiosennej wspólnym symbolicznym gwizdkiem

14.30 – 15.15 – autografy, zdjęcia indywidualne z piłkarzami

15.15 – zakończenie

05.02.2017, Poznan, Plac Wolnosci
Zdjecie z kibicami
Fot. Adam Ciereszko
Na zdjeciu:

oprac. tww, fot. Roger Gorączniak i Adam Ciereszko, źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz