Kolejne domy na osiedlu Zielone Rabowice II


W podpoznańskich Rabowicach Greenbud Development regularnie rozwija osiedle Zielone Rabowice II. Niedługo nastąpią odbiory domów z II etapu inwestycji, a kolejny jest w budowie. Prace są już mocno zaawansowane.

Greenbud Development podzielił budowę osiedla Zielone Rabowice II na etapy. W każdy z nich deweloper proponuje dwupoziomowe lokale bliźniacze z przestronnym ogrodem. Na początku roku zakończyły się prace w pierwszej części osiedla, gdzie zostało przygotowanych 36 lokali dwupoziomowych, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchniach: 74,84 mkw., 85 mkw. i 90 mkw. Wczesną wiosną mieszkańcy odebrali klucze i zaczęli się urządzać. W tym czasie budowano kolejne części osiedla. W II etapie, złożonym z dziesięciu domów (20 lokali mieszkalnych) budowlańcy aktualnie kończą prace, trwa uporządkowanie ogrodów i terenu wokół inwestycji, a także ogrodzenie działek. Gotowe są podjazdy z kostki brukowej, a także drogi dojazdowe do poszczególnych posesji. Przyszli mieszkańcy odbiorą klucze w III kwartale br.

Powstaje III część osiedla

Mocno zaawansowany jest III etap, którego zakończenie przewiduje się na koniec 2019 roku. Powstanie łącznie 28 lokali, w tym cztery o powierzchni 75 m kw. oraz 24 lokale 83 mkw. – We wszystkich lokalach budowlańcy osiągnęli stan surowy otwarty, a w części z nich zamontowano także stolarkę okienną, pokrycie dachowe i rozpoczęto ocieplanie budynków – Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz