Klub piłkarski to nie tylko futbol


O pozasportowym życiu klubów piłkarskich rozmawiać będą naukowcy, dziennikarze, eksperci i sportowcy w trakcie sportowej konferencji naukowej „Klub sportowy jako autorytet społeczny”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17 26 października 2017 roku w Sali Konferencyjnej Lecha Poznań na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Patronat objął „Nasz Głos Poznański”.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną m.in. działania Lecha Poznań na rzecz lokalnych społeczności, wyniki badań nad bezpieczeństwem na polskich stadionach piłkarskich oraz rozważania na temat istoty wiary wśród sportowców. Organizatorzy przewidują również kilka niespodzianek o których, jako patron medialny, będziemy na bieżąco informować.

Niezależnie od planowanych prelekcji młodzi naukowcy będą mieli okazję zaprezentować swoje dokonania w trakcie sesji plakatowej organizowanej w stadionowym hallu.  Mimo naukowego charakteru konferencji organizatorzy postarali się o program, który będzie atrakcyjny dla każdego kibica i pasjonata sportu futbolowego. Wstęp na wydarzenie jest wolny od opłat, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc  wskazana jest rejestracja on-line.

Formularz rejestracyjny: http://konferencja.getfeedback.pl/

To kolejna konferencja, której współorganizatorem jest Lech Poznań. Oprócz doskonale znanych corocznych trenerskich Lech Conference w ubiegłym roku odbyła się również konferencja naukowa „Prawo, zarządzanie, analityka. Współczesne trendy w sporcie” (Przeczytaj: http://naszglospoznanski.pl/lech-legia-ekstraklasa-pzpn-kulisy-sportu-na-swps-w-poznaniu/)

Patronem medialnym Konferencji jest Nasz Głos Poznański. Organizatorzy konferencji: Lech Poznań, Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu, Katedra i Zakład Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Kancelaria Prawa Masiota i Wspólnicy, Multikino oraz Sport Analytics – Agencja Analityki Sportowej.

Szczegóły na temat konferencji oraz możliwości zgłoszenia prezentacji do sesji plakatowej dostępne są pod adresem: www.psychologia.ump.edu.pl/katalog/LechPoznan.pdf.

W imieniu organizatorów zapraszamy!

Marcin Cybulski

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz