Klapsy do amerykańskiego filmu w Poznaniu


Od 2 do 5 grudnia  trwała realizacja zdjęć do amerykańskiego filmu fabularnego Michała Sterzyńskiego „Decay”. W rolach głównych będzie można zobaczyć Elise Jacobs Nixon oraz Piotra Zawadzkiego, Michała Kaletę i Łukasza Chrzuszcza. Za reżyserię i zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Sterzyński. Zdjęcia odbywały się w wielu lokalizacjach na terenie i w okolicy Poznania.

Film powstaje przy udziale producenta Michała Sterzyńskiego, oraz co-procucenta Grupy TBA. Organizacją lokacji, pomocą formalną oraz opieką nad hollywoodzką aktorką zajmuję się Poznań Film Commission. W filmie zobaczymy też walki z udziałem poznańskich zawodników MMA

Realizacja zdjęć w Poznaniu to nie koniec prac na filmem. Ekipa przeniesie się jeszcze do Los Angeles oraz wnętrz imitujących elektrownię w Czarnobylu.
Całość projektu ma zakończyć się w okolicach marca 2014.

OPIS FILMU

Akcja filmu toczy się w Los Angeles, Poznaniu i Czarnobylu. Główna bohaterka jest analitykiem CIA. Do Polski przylatuję w poszukiwaniu męża – Polaka.
Nielegalne walki i tajemniczy mężczyzna na wózku to dopiero początek wielowątkowej opowieści. Zobaczymy też sceny retrospektywne z czasów katastrofy w Czarnobylu i wnętrza opuszczonej fabryki naprawy taboru kolejowego

Dodaj komentarz