Kino za trzy zeta


20 kwietnia  o godzinie 19 GOK Sokół zaprasza  do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na drugie spotkanie z cyklu „Kino za trzy zeta” – Debiuty Polskie. Filmy, które będą prezentowane to produkcje krótkometrażowe, stworzone w ramach programu „30 minut”, nad którym patronat objęło Studio Munka. Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będą prezentowane dwa filmy.

W programie:

„Mały palec” w reżyserii Tomasza Cichonia to opowieść o tym, że nie wolno zadzierać z kelnerkami. Zwłaszcza w wietnamskim barze, zwłaszcza na przedmieściach Warszawy…

Obsada: Remigiusz Jankowski, Adam Bobik, Stanisław Hubert, Joanna Opozda, Nam Bui Ngoc, Anna Samusionek, Wojciech Namiotko, Temulen Ganbold, Bagakhuun Nyamsuren, Trung La duc, Telmen Ganbold, Tuan Anh Pham.
„Ojcze masz” w reżyserii Kacpra Lisowskiego, którego bohaterem filmu jest Marcel, punkrockowy muzyk. Chociaż jest już po czterdziestce, nadal się nie ustatkował. Zgodnie z hasłem „no future” żyje od koncertu do koncertu, od imprezy do imprezy. Któregoś wieczoru spotyka Basię…

Film został nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem na 54. Krakowskim Festiwalu Filmowym!

Obsada: Arkadiusz Jakubik, Przemysław Strojkowski, Agnieszka Przepiórska, Łukasz Simlat, Marek Sarba, Szymon Rząca, Michał Skrok, Irena Melcer.

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seanse 20 kwietnia. Konkurs trwał do 18 kwietnia, do godz. 20.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.

Dodaj komentarz