Kino Kobiet w Heliosie


13 czerwca poznańskie kino Helios zmieni swe oblicze. Zwykle spokojne i „grzeczne” stanie się w prawdziwie niebezpieczne, a to tylko dzięki Wam – niebezpiecznym Kobietom. Motyw wieczoru? GANGSTERSKI ŚWIAT! Pamiętajcie, że jeśli decydujecie się na pistolety to akceptujemy tylko te zabawkowe. Tym razem na dużym ekranie przedpremierowo Ocean’s 8.

Na czerwcowym wydarzeniu gościem specjalnym będzie: Souvre Internatonale wraz z Akademią Kobiecości i Biznesu dla wspaniałych kobiet kina Helios!

Organizatorzy zabiorą Cię we wspaniałą podróż po świecie kolagenu naturalnego.

Seans filmowy poprzedzony będzie licznymi atrakcjami, w tym: catering, spotkania z partnerami i to co, daje najwięcej przyjemności i zabawy: konkursy! A w nich do wygrania niesamowite i bardzo zróżnicowane nagrody (od zabiegów kosmetycznych, kosmetyków, bonów na okulary po książki, zajęcia taneczne, bowling, zapachowe świece kończąc na voucherach na bieliznę).

Więcej informacji na temat eventu już w poniedziałek powinno znaleźć się na naszej stronie http://www.helios.pl/50,Poznan/KinoKobiet/.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia. Konkurs trwał do 7 czerwca, do godz. 21. Laureatki poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj

Dodaj komentarz