Kino kobiet w Heliosie


18 lipca w ramach cyklu wieczorów filmowych w kinie Helios dla kobiet zagrany zostanie film „Pozycja obowiązkowa”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU:
„Lato! Lato wszędzie…” Drogie Panie słoneczne promienie stukają w parapet! W termometrze zaczyna brakować skali! A to wszystko zwiastuny lipcowego, niezwykle gorącego Kina Kobiet! W tym miesiącu na sali nie może zabraknąć letnich stylizacji. Mile widziane okulary przeciwsłoneczne, kapelusze słomkowe, dmuchane flamingi, klapki, luźne sukienki w wyrazistych kolorach itp.

UWAGA! ATRAKCJA WIECZORU!
Do czerwoności rozgrzej nas wyjątkowy gość. DJ Paweł Rzedzicki – mistrz weselnej ceremonii – więc jeśli chcecie poznać najlepszego w tej branży to warto być z nami tego letniego popołudnia! Nie będziecie żałować! Temperatura osiągnie rekord!

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia! Konkurs trwał do 15 lipca do godz. 21.30. Laureatki poinformowaliśmy mailowo.

Dodaj komentarz