„Karmen” w Koziegłowach


Na spektakl „Karmen” Teatru Tańca Fleks Step w choreografii Ewy Sobiak zaprasza GOK Sokół do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Odbędzie się on 23 kwietnia, o godzinie 16.


Czy historia dziewczyny z opery „Carmen” Georga Bizeta, wystawionej po raz pierwszy w 1875 roku może być aktualna w roku 2017? Czy relacje między bohaterami opery można przenieść na grunt współczesnej korporacji? Spektakl stara się pokazać to, co w operze „Carmen” było i jest uniwersalne. Skupia się na zawsze ważnych relacjach międzyludzkich, a twórcy zadają sobie pytanie, czy te relacje w jakikolwiek sposób zmieniają się na przestrzeni lat.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Bilety w cenie 5 zł są dostępne w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl. Konkurs trwał do 19 kwietnia, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo. Należy pilnie potwierdzić fakt skorzystania z zaproszenia!

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.
Prezentacja spektaklu rozpoczyna również projekt „Mamy – działamy!”, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych mam, które w codziennym natłoku obowiązków z trudem znajdują choćby chwilę dla siebie i dla swoich zainteresowań. W trakcie spektaklu dzieciom zapewniona zostanie opiekaoraz ciekawe zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W trakcie spotkania dzieci będą tworzyć skarpetkowe przytulanki, a na najmłodszych czekają ciekawe gry i zabawy. Zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku 3–8 lat. Mamy mogą oddać dziecko pod opiekę 15 minut przed wydarzeniem i odebrać najpóźniej 15 minut po jego zakończeniu. Cena warsztatów 5 zł za dziecko. Liczba miejsc ograniczona, w związku z czym organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację  (m.in. 7 dni  przed wydarzeniem).

 

Dodaj komentarz