Kamil Bednarek premierowo w klubie B17


Kamil Bednarek wraz z zespołem wyrusza w premierową trasę koncertową, promującą album „Talizman”! W styczniu zagra łącznie 9 wyjątkowych koncertów, w tym w Poznaniu. Patronat nad koncertem w klubie B17 objął Nasz Głos Poznański.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK. Krążek „Jestem” pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak „Jestem sobą…”, „Think About Tomorrow”, nastrojowa „Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”. W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK,  zatytułowana „Oddycham”, którego część materiału została  zarejestrowana na Jamajce.

W styczniu 2017 roku ukazał się jego nowy singiel – „Talizman”, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Piosenkarz zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017, ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku. W maju wydał utwór „Poczuj luz”, który został drugim singlem zwiastującym nową płytę artysty, której premiera została zapowiedziana na jesień 2017 roku. To właśnie utwory z najnowszej płyty fani zespołu usłyszą podczas nadchodzącej trasy koncertowej!

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery dwuosobowe zaproszenia! Konkurs trwał do 11 stycznia do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo z prośbą o potwierdzenie skorzystania.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Rozpiska trasy:

18 stycznia – Toruń, Od Nowa

19 stycznia – Poznań, B17

20 stycznia – Szczecin, DK Słowianin

26 stycznia – Warszawa, Klub Stodoła

27 stycznia – Łódź, Wytwórnia

28 stycznia – Gdańsk, Parlament

1 lutego – Rzeszów, Life House

3 lutego – Wrocław, A2

4 lutego – Katowice, Megaclub

Bilety w cenie od 59 zł do 79 zł do nabycia: www.ticketclub.pl, www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.

 

Dodaj komentarz